skip to Main Content
044-537-1225 | 068-946-0065 | 066-292-7405 | 063-564-6974
Пн-Вс 9.00-21.00 работаем без выходных |

Ремонт жорстких дисків і відновлення даних з жорсткого диска.

Відновлюємо файли даних з HDD всіх типів і виробників при механічних, електронних і логічних пошкодженнях.

Обсяги інформації користувачів зростають з кожним днем, а разом з тим її цінність. Споживчі пристрої зберігання даних не вічні та мають неприємну властивість ламатися ховаючи з собою терабайти важливих даних. Будь то фото або база даних бухгалтерії.

SaveDrive виконує відновлення даних і жорстких дисків всіх виробників: Western Digital, Seagate, Samsung, Fujitsu, Hitachi, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba і інших.

HDD

Для відновлення даних на жорсткому диску або його ремонту

 1. Вимкнути комп’ютер;
 2. Вилучити жорсткий диск (HDD накопичувач);
 3. Описати дії, які могли привести до несправності: перепади напруги, форматування, падіння;
 4. Передати жорсткий диск в центр відновлення інформації.

Несправності жорстких дисків

Завдання відновлення даних з жорсткого диска полягає в тому, щоб вивести пошкоджений HDD-накопичувач у стан, придатний для читання і копіювання даних.

Пошкодження HDD-накопичувачів варіюються від найпростіших, логічних – форматування, видалення, до найскладніших – фізичні несправності, механічні пошкодження поверхонь дисків і зчитують елементів.

Логічні пошкодження HDD-накопичувача

При логічних пошкодженнях жорсткий диск справний і має, найчастіше, пошкоджену файлову систему або видалені файли.

Відновлення досить просто: сканування диска і пошук видалених файлів, час відновлення залежить від об `єму – сканування терабайтного жорсткого диска займає 4-6 годин.

При руйнуванні файлових систем, будь то NTFS, FAT32, EXT2, EXT3, HFS, HFS + та інших необхідно знайти залишки файлових систем: копії бут-секторів, таблицю розділів, частини файлових таблиць.

Це більш складний вид робіт, де потрібно не допустити змішування розділів шляхом установки коректних кордонів розділу, що в самих проблемних випадках досить важко.

Апаратні пошкодження HDD-накопичувача

Пошкодження електроніки: вигорання елементів плат при перепадах напруги або вже відпрацьован ресурс накопичувача. Тут, необхідно замінити несправні компоненти або електроніку накопичувача.

До вироблення ресурсу відноситься природне пошкодження поверхонь дисків – поява «бед-секторів». Накопичувач, зазвичай, або зависає при читанні даних, або просто не вмикається. У будь-якому випадку дані скопіювати без втручання в логіку роботи накопичувача не вийде. Також, необхідно враховувати вичитування самих дефектних секторів, читання яких досить важко.

Також, до таких пошкоджень можна віднести і природний знос головок читання-запису накопичувача, що призводить до більш складних робіт – робіт всередині гермоблока диска по заміні головок.

Найскладніші пошкодження – пошкодження механіки, при фіз. впливі на накопичувач будь-то падіння або різні види механічного впливу на накопичувач, внаслідок чого часто ушкоджується поверхня накопичувача та головки читання-запису.

Ціни. Вартість відновлення даних з жорстких дисків

Діагностика безкоштовна! Оплата проводиться тільки за фактом отримання даних.

ЛОГІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ З HDD
від 290грн
 • Будь-яка ємність диска
 • Відновлення файлових систем
 • Відновлення фотографій і документів
Апаратне ВІДНОВЛЕННЯ З HDD
від 590грн
 • Будь-яка ємність диска
 • Роботи всередині гермоблока
 • Роботи з електронікою
 • Розшифровка дисків
ТЕРМІНОВЕ ВІДНОВЛЕННЯ з жорсткого диска
х2
 • будь-які носії
 • Будь-який вид робіт
 • Відновлення 2-3 дня
 • + 100% до стандартної вартості

Типові питання по відновленню даних та ремонту жорстких дисків

“Є жорсткий диск Seagate barracuda st1000dm003 c проблемою, яка, швидше за все, криється в несправності плати, також є донорський хард зі свідомо працездатною платою. Ви зможете виконати процедуру заміни плат? (Природно з перенесенням мікросхеми флеш пам’яті з прошивкою на донороскую плату) скільки це буде коштувати? Скільки часу знадобиться на роботу?

Весь ремонт 500 грн у випадку, якщо все пройде нормально. Тест 1ТБ поверхні займе не менше 4 годин. А сама процедура заміни плат займе від 30 хв до години часу.

“Загнувся накопичувач WD7500KMVV на 750 Гб. При підключенні по USB, він (по звуку і по світлодіодній індикації) видає звуки запуску і зупиняється. І так постійно. У системі не визначається зовсім.
Ремонт можливий? І скільки коштує 1 Гб інформації відновити?

В цьому запитанні не вистачає інформації – потрібна діагностика
1. може не вистачати живлення або не вистачало, тому з’явилася проблема з логікою
2. може проблема з головками або однієї голівкою
3. якщо падав то додається можлива проблема з поверхнею, з’явилася подряпина на поверхні від удару
Доцільність ремонту буде з’ясована тільки після діагностики. Діагностика безкоштовна.
Якщо потрібно витягти дані – зробимо.
Ціна залежить від того, яка проблема у диска.
У Вашому випадку робота від 590 грн за весь обсяг. Якщо буде потрібно заміна головок, то робота 3500 грн, без урахування вартості необхідних запчастин. Все інше знаходиться в цьому діапазоні і точно сказати вартість можно тільки після діагностики.
Якщо буде потрібно розкрити гермоболок (наприклад треба замінити головки для вичитування даних) тоді вже диском користуватися буде не можна.
Ремонт диска та відновлення даних – різні процеси і ремонт призводить до знищення даних. Тому спочатку вичитування даних, а потім ремонт, якщо він можливий.

“Помер такий накопичувач Seagate Barracuda 2000gb, st2000dm001
Можете допомогти? Чи купуєте гвинти на розбирання?

У цих дисків часто вигорає драйвер движка, що за собою тягне пошкодження комутатора на голівках. Відповідно для відновлення даних необхідно замінити плату, диск розкрити і замінити головки. Для вичитування даних розкриття гермоболоку некритично, але ось для експлуатації такий диск вже не годиться.
Щоб Вам допомогти, диск треба продіагностувати. Діагностика безкоштовна. Якщо головки справні, тоді ремонт Вам обійдеться в 700грн.
Під розбирання купуємо тільки диски в яких точно справні головки.

“День добрий, диск Тошиба 320 гіг, справа була так. Ноут працював, вдарив дитина і він завис, я вимкнув його, після чого не вантажиться. Мені інфа потрібна. Що буде мінятися і що за ціною.

На диску після удару з’явилося пошкодження, швидше за все подряпина, а може ще ушкодилася і головка. Диск сприймає таке пошкодження як BAD сектора і намагається їх зафіксувати і інформацію перенести на неушкоджений ділянку. Тому він зависає. Швидше за все ще пошкоджена частина файлової таблиці, з цієї причини не бачаться якісь розділи. Точно вартість добування інформації можна сказати тільки після діагностики. Однак, якщо виходити з Вашого опису проблеми, відновлення даних буде коштувати 1500 грн.

Отправить заявку или вопрос в SaveDrive

Back To Top