skip to Main Content
Київ 068-946-0065 | 066-292-7405 | 063-564-6974
Ціни дійсні з 01.01.2018
Діагностика накопичувача будь-якого обсягу БЕЗКОШТОВНО
Копіювання відновленої інформації БЕЗКОШТОВНО
Зберігання оригіналів протягом 90 діб БЕЗКОШТОВНО
Відновлення даних з HDD без розкриття гермоблоку
Відновлення даних з справного носія при пошкодженні файлової системи або форматування
Руйнування стандартної комп'ютерної файлової системи (FAT, NTFS, ExFAT) 700 грн.
Руйнування стандартної комп'ютерної файлової системи (EXT, HFS) 700 грн.
Руйнування нестандартної файлової системи (ReiserFS, VMFS) 900 грн.
Руйнування нестандартної файлової системи (ZFS, UFS і т.п.) 700 грн.
Відновлення даних HDD з несправною електронікою
Відновлення даних HDD з несправною електронікою при наявності SATA, IDE роз'єму 1500 грн.
Відновлення даних HDD з несправною електронікою при відсутності SATA, IDE на зовнішніх жорстких дисках 2000 грн.
Відновлення даних HDD при появі блоків, що не читаються
Відновлення даних HDD при пошкодженнях в вигляді блоків, що не читаються 2000 грн.
Відновлення даних HDD при пошкодженнях в вигляді блоків, що не читаються + руйнування файлової системи 2200 грн.
Відновлення даних HDD при пошкодженні службової інформації
Відновлення даних HDD при пошкодженні службової інформації 2000 грн.
Ручне відновлення транслятора 4500 грн.
Відновлення даних з HDD з розкриттям гермоблока
Заміна блоку магнітних головок * 3000 грн.
Зняття головок з поверхні дисків (залипнувших до поверхонь головок) 2000 грн.
* Без вартості комплектів БМГ Без стоимости комплектов БМГ
Відновлення даних з неробочого RAID-масиву
RAID-0 сховища (Striping) 1000 грн.
RAID-1 сховища ( "Дзеркала") 1000 грн.
RAID-5 сховища 1500 грн.
RAID-6 сховища 1600 грн.
Гібридні RAID-масиви (5-0, 6-0 і т.д.) 2000 грн.
* Ціна за диск учасник-масиву без апаратних несправностей. У разі комлексних проблем з диском-учасником масиву вартість буде збільшена на вартість додаткових робіт відповідно до прайсу
Відновлення даних з флеш-накопичувачів (USB flash drive, CF, SD і т.д.)
Відновлення даних c неробочих USB флешок і карт пам'яті з однієї NAND мікросхеми пам'яті (комп'ютер не «бачить» флешку) 1000 грн.
Відновлення даних c неробочих «монолітних» USB флешок і карт пам'яті з розбиранням і подальшої розпаюванням (комп'ютер не «бачить» флешку) від 3400 грн.
Руйнування розділів, логіки, перезапис 500 грн.
Відновлення транслятора SSD від 4000 грн.
Відновлення даних з відео реєстраторів (c HDD або SSD накопичувачем)
Руйнування розділів, логіки, перезапис 500 грн.
Відновлення даних з CD / DVD / BD (Blu-Ray)
Восстановление данных с CD/DVD/ Blu-Ray(BD) від 500 грн.
Відновлення даних з магнітних стрічок (стримерів)
Відновлення даних з магнітних стрічок (стримерів) всіх виробників 3 грн. за 1 ГБ носія
Копіювання даних з справного носія при справній файлової системи
до 500 Гб 100 грн.
до 1000 Гб 200 грн.
До 2000 Гб 300 грн.
До 4000 Гб 400 грн.
От 4000 Гб до 8000 Гб 800 грн.
Доповнення до прайсу за особливі умови проведення робіт
Накопичувач HDD 1.8 дюйма або менше +50%
Прискорення виконання робіт (якщо можливо) +100%
Роботи в присутності Замовника +200%

Що позначають наведені цифри в прайсі?

У прайсі вказана тільки вартість робіт без необхідних витратних матеріалів. Вартість матеріалів, якщо такі вимагаються під час проведення робіт, уточнюється при оформленні замовлення.

Якщо в комп’ютері або ноутбуці Ви самі стерли якісь потрібні файли або вони зникли самі по собі, або взагалі «все пропало», а сам жорсткий диск справний, то розраховуйте на ціну від 500 грн. (До 1000 грн. У разі великого обсягу накопичувача (понад 1ТБ) та тривалого аналізу).

Якщо комп’ютер або ноутбук перестали визначати жорсткий диск і причина цього в несправному контролері, тоді відновлення інформації обійдеться від 2000 грн. (Відновлення даних HDD з несправною електронікою). Якщо несправна програмна частина накопичувача, записана в службовій області, недоступною для користувача, – 2200 грн. (Відновлення даних HDD при пошкодженні службової інформації).

Якщо комп’ютер або ноутбук визначають жорсткий диск, а скопіювати інформацію з нього не виходить, швидше за все сталося пошкодження поверхонь, і коштує це від 2000 грн. Якщо ж з накопичувача надходить стук і він не визначається в BIOS, швидше за все сталося пошкодження блоку магнітних голів (Відновлення даних HDD при пошкодженні БМГ). В цьому випадку необхідно розтин гермоблока і заміна БМГ. Вартість робіт по відновленню даних в такому випадку – 3000грн., Без урахування вартості справного комплекту БМГ, який знадобиться для вичитування даних. Наприклад, в разі, якщо диск падав і на поверхнях з’явилися подряпини, то може знадобитися не один такий комплект, що призведе до подорожчання. Вартість необхідного комплекту БМГ вказати точно неможливо, і зазвичай вона починається від 300 грн. і залежить від об’єму диска і т. д.

Зовнішні жорсткі диски – це ті ж самі комп’ютерні або ноутбучні жорсткі диски, тільки в зовнішньому кейсі. Ми витягуємо їх з кейса і відновлюємо інформацію за тією ж самою схемою. Бувають зовнішні жорсткі диски, у яких немає комп’ютерного роз’єму SATA, тоді додається 500 грн. за монтаж SATA роз’єму.

З флешками і картами пам’яті все просто: якщо визначається комп’ютером і дає доступ до пам’яті, то 500 грн, якщо не визначається, то проводиться демонтаж мікросхем пам’яті і вичитування інформації з подальшим відновленням алгоритму роботи контролера, – вартість таких робіт 1000 грн. за одну мікросхему NAND пам’яті.

У разі, якщо USB флешка або SD картка «монолітна» (тобто представляє з себе накопичувач, всередині залитий компаундом, і з нього неможливо випаяти мікросхеми пам’яті, «monolithic») і вона не визначається комп’ютером, то роботи будуть коштувати 3400грн., Якщо не потрібні додаткові дослідження такого пристрою, та від 3400грн., якщо будуть потрібні додаткові дослідження. Основні ознаки такої USB флешки: відсутність сигнального світлодіодного індикатора, мініатюрний металевий корпус або конструкція у вигляді слайдера. Звичайну SD картку необхідно розібрати, щоб зрозуміти «моноліт» вона чи ні. Всі картки microSD – «моноліти», та, відповідно, вартість робіт з таким пристроєм – від 3400грн.

Відновлення даних з CD / DVD / Blu-Ray (BD) найчастіше вимагає дуже великих витрат часу. У разі, якщо вичитування буде завершена за 96 годин, вартість складе 500грн. За кожні наступні 96 годин вартість буде збільшуватися на 500грн. Необхідно враховувати, що звичайний характер проблем з оптичними носіями часто не дозволяє отримати 100% результат.

У разі комплексних проблем з накопичувачем ціна залежить від складності та часу, витраченого на відновлення потрібних файлів.
При відновленні даних з магнітних стрічок (пристроїв зберігання даних на магнітних стрічках – стримерах) – ціна залежить від обсягу касети. Наприклад, якщо касета має ємність 300Гб, то вартість складе 900грн. Мінімальна вартість робіт з вичитування магнітних стрічок – 500грн.

Копіювання інформації з справних накопичувачів при справній файлової системи не стосується випадків відновлення інформації, а є окремою послугою. При відновленні даних копіювання на накопичувач замовника проводиться безкоштовно. Копія відновленої інформації гарантовано зберігається в нашому сховищі даних протягом 14 днів після оплати робіт. Після закінчення цього терміну інформація буде віддалятися. Стандартний термін відновлення даних 7 робочих днів.

    Отправить заявку или вопрос в SaveDrive

    Back To Top